O MNĚ

Jmenuji se Eliška Polívková a vystudovala jsem klinickou naturopatii pod vedením Kateřiny Boesenberg BHSc (Compl.Med.), Adv ND, Dip Nut.

Praxi se věnuji více jak 7 let, v počátku jsem působila jako výživový specialista. Během studia jsem však začala zařazovat i naturopatické postupy a v současné době působím na klinice naturopatie Naturopathic solutions v Praze jako klinický naturopat.

S příchozími klienty nejčastěji řeším nadváhu a s tím související různá civilizační onemocnění, metabolický syndrom, cukrovku, cholesterol, dále žaludeční a střevní obtíže, alergie, kožní onemocnění, hormonální dysbalance, neplodnost, různá autoimunitní onemocnění jako jsou Crohnova choroba, hypofunkce štítné žlázy, roztroušená skleróza a další.

Vždy je důležité řešit příčinu nerovnováhy v těle, ne nemoc samotnou. V praxi využívám pohledovou diagnostiku jazyka, nehtů, také iris diagnostiku. K dispozici máme genetické testování, je možné využití testu stolice, test na přítomnost těžkých kovů, potravinových přecitlivělostí a další. Možností je hodně. Záleží vždy na konkrétní anamnéze klienta. 

V případě potřeby můžeme také využít Bachovy květové esence, které v tomto uhnaném čase jemně ovlivňují naši psychiku a emoce.

"Nechť je tvé jídlo tvým lékem a tvůj lék nechť je tvým jídlem"

Hipokratés

Známý jako otec, jak západní medicíny, tak naturopatie.

Zdravé stravování je základ a prevence mnoha onemocnění.

Jakmile dojde k nerovnováze, onemocnění...je důležité najít zase rovnováhu. Ať už je to pomocí bylin, doplňků stravy, koučinku nebo úpravou stravování.